volejbalnachodsko.cz
Hlavní stránka arrow Sponzoři arrow Chcete nás sponzorovat?
Chcete nás sponzorovat? Tisk E-mail
Napsal webmaster - 20.01.2008 11:08:24 , aktualizováno 28.05.2010 18:04:52   

Informace pro sponzory - co nabízíme, podmínky, vzorová smlouva...

Ke stažení:
pdfInformace pro sponzory (78.44 kB)
docSmlouva o zajištění propagace a reklamy (35.50 kB)

Vážení přátelé,

Okresní volejbalový svaz Náchod je řídícím orgánem pro mistrovské soutěže ve volejbale v okrese Náchod. Organizuje a řídí soutěže dospělých (muži, ženy) a mládeže.

Nabízíme Vám možnost umístit odkaz na internetové stránky Vaší firmy přímo na domovskou stránku www.volejbalnachodsko.cz. Bude tak zobrazen při každém spuštění úvodní stránky. Dále bude jméno Vaší firmy zobrazeno formou informačního letáku na všech akcích pořádaných OVS Náchod – turnaje, zimní poháry, valné hromady a na vybraných mistrovských utkáních.

V soutěžním ročníku 2009-2010 je do mistrovských volejbalových soutěží přihlášeno celkem 57 družstev dospělých a mládeže. To znamená kolem 400 aktivních hráčů. Dále celá řada funkcionářů, rozhodčích,pořadatelů a fanoušků volejbalu. V mistrovských soutěžích jsou zastoupena tato města a obce: Broumov, Bukovice, Černčice, Červený Kostelec, Česká Skalice, Dobruška, Dolní Radechová, Hronov, Jaroměř, Jezbiny, Josefov, Náchod, Nové Město n/Metují, Police n/Metují, Rtyně, Rychnovek, Staré Město Náchod, Studnice, Teplice, Velký Dřevíč.

Našimi pravidelnými čtenáři budou i neregistrovaní sportovci. Řada oddílů pořádá různé turnaje určených výhradně pro neregistrované hráče a ty se těší velké oblibě. Náš nový portál bude zaregistrován ve vybraných vyhledávačích tak, aby byl snadno vyhledatelný i dalším zájemcům o volejbal na Náchodsku z celé republiky i světa.

Cena za 1 odkaz na hlavní stránce ve tvaru: www.firma.cz je pro rok 2010 stanovena na 700,- Kč/odkaz.

Postup pro sjednání smlouvy: pošlete žádost na e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , obratem Vám zašleme vzorovou smlouvu o reklamě spolu s přiděleným číslem smlouvy - variabilním symbolem. Po uhrazení výše uvedené částky na účet 1901902524/0600 bude odkaz bez odkladu zveřejněn na portálu. Kopii podepsané smlouvy prosím zaslat zpět do naší kanceláře. Další možností je uzavřít smlouvu přímo v kanceláři OVS u pana J. Rufera (tel. 606 444 071) a provést úhradu v hotovosti do pokladny.

Děkujeme za podporu sportovní činnosti a těšíme se na další spolupráci.

V Náchodě dne 4. února 2010
výbor OVS Náchod

 
< Předch.

Ankety

Je vhodný start hráčů vyšších soutěží v okresech?


 

Odkazy

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Sponzoři

CvrčekSport - specialista na běh, florbal a volejbal.
Vella, s.r.o. - výroba sportovních dresů pro všechny sporty
NutriAcademy - akademie výživy a sportu
CSS validní
XHTML validní